Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

gładzie i gipsy

Gipsy i gładzie

Gładzenie i szpachlowanie ścian jest jednym z elementów końcowych prac remontowo-budowlanych. Ogromny wpływ na efekt końcowy składa się zarówno dobór odpowiedniego produktu, jak i techniki nakładania gładzi. Firma nasza oferuje produkty najlepszych marek. Oferujemy: gładź szpachlową, gładź polimerowa, gładź zewnętrzna, gładź bezgipsowa, gładź bezpyłowa, gładź wapienna, gipsy budowlane, gipsy akrylowe, gips szpachlowy do spoinowania (gips szpachle do łączeń gips karton GK), szpachla gipsowa, szpachla bezpyłowa. Oferujemy także też wszelkie potrzebne akcesoria potrzebne do zastosowania taśm. Służymy profesjonalnym doradztwem w doborze materiału oraz planowania projektu budowy.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

Cement i wapno

Firma NIXEL posiada w swojej ofercie wiele rodzajów cementu oraz wapna. Materiały te produkowane są przez wiodące i sprawdzone marki co gwarantuje wysoką jakość. Produkty poparte są odpowiednimi certyfikatami oraz atestami. Oferujemy pełen zakres usług. Firma dostarcza piach, żwir, wysiewkę na miejsce budowy w ofercie naszego transportu mamy HDS z wywrotką.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

cement i wapno

hydroizolacje i izolacje

Hydrolizacie i izolacje

Oferujemy Państwu szeroką gamę materiałów termoizolacyjnych spełniających najwyższe normy w zakresie izolacyjności termicznej, bezpieczeństwa pożarowego i bezpiecznego montażu. W naszej systematycznie wzbogacanej ofercie znajdziecie Państwo produkty uznanych producentów krajowych i zagranicznych. Wszystkie oferowane przez nas wyroby posiadają wymagane w Polsce atesty i dopuszczenia. Oferujemy: styropian (styropian wodoodporny -STYRODUR, XFS), folie fundamentową (kubełkową), listwy do folii kubełkowej, folie izolacyjną, masy DYSPERBIT, masy kauczukowe, papy (termozgrzewalne, wierzchniego krycia, podkładową), taśmy dwustronne butylowe.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

Kleje i zaprawy

W ofercie firmy NIXEL znajduje się szeroka gama chemii budowlanych produkowanych przez wiodące marki na rynku. Nasza Firma oferuje kleje: do płytek, do styropianu, do siatki, do ociepleń, do betonu komórkowego, do wełny do terakoty, do tapet, do (SUPOREXU, SIPOREXU), do gresu, kleje elastyczne, kleje (uelastycznione, szybkowiążące białe, upłynnione, samopoziomujące), kleje polimerowe.
Oferujemy zaprawy: posadzkowe, ceramiczne, cementowe-samorozlewne, samopoziomujące, murarskie, tynkarskie, do silikatu, do betonu komórkowego, do klinkieru, montażowe, szybkowiążące, cieplne, ciepłochronne, do pustaków szklanych (luxferów), klejowe oraz tynki gipsowe, cementowe, cementowo – wapienne, maszynowo-wapienne, mineralny, akrylowy, silikatowy, silikonowy. W naszej ofercie znajdą Państwo też grunty: pod farbę, szczepne, głęboko penetrujące, beto-kontakt, farby podkładowe oraz chemie do posadzek anhydrytowych, posadzek gipsowych, posadzek cementowych.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

klej
wylewki i copy copy

Posadzki i wylewki

W naszej ofercie znajdą państwo materiały potrzebne do wykonania trwalej posadzki. Handlujemy produktami sprawdzonych marek. W naszej ofercie znajdą Państwo: zaprawę samopoziomującą, zaprawę samorozpływną oraz materiały do wykonania posadzek powierzchniowych, utwardzonych, żywicznych. Służymy profesjonalnym doradztwem w doborze materiału oraz planowania projektu budowy.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

Dekoracja wnętrz

Powraca moda na bogate dekoracje wnętrz. Chcemy, by nasze domy były jednocześnie nowoczesne i eleganckie, a przede wszystkim by posiadały to coś, co nazywamy „duszą”.

Możemy to osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiednich zabiegów dekoracyjnych najnowszych trędów oraz systemów dekoracyjnych. Oferujemy: farby, stiuki, fugi, przecierki, listwy wykończeniowe, tynki dekoracyjne, tynk antyczny, tynk- imitacja marmuru, tynk- efekt aksamitu tynk kwarcowy, tynk mozaikowy, trawertyny, glinka wenecka, dekor piaskowy, farby o efekcie rosy. Na życzenie klienta jesteśmy zdobyć każdy produkt. Służymy profesjonalnym doradztwem w doborze materiału oraz planowania projektu budowy.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

dekoracja wnetrz

Newsy z branży

Jaki styropian fasadowy na ściany wybrać? Grafitowy, biały EPS, szary?

swisspor lambda white nacięcia przeciwprężne gruba wartwa ochronna 2

    Na runku jest wiele rodzajów styropianu. Wybór pozostaje z nami na lata. Który styropian wybrać grafitowy, biały a może szary trzeciej generacji? SWISSPOR LAMBDA WHITE® jest pierwszym szarym styropianem trzeciej generacji na Polskim rynku. W przeciwieństwie do zwykłych szarych styropianów chroniony jest przed…

Jak wykonać hydroizolacje tarasów i balkonów? WIMOLASTIC

balustrade-262981_1920

  Tarasy i balkony to elementy naszego domu które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, przez co narażone są na wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy zmienne temperatury. Dlatego trzeba o nie należycie zadbać. Do najczęstszych problemów jakie występują przy nieprawidłowo wykonanym tarasie możemy zaliczyć:…