Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

Czym jest Solidna Ekipa?

solidna_logos

Firma NIXEL wraz z naszymi partnerami biznesowymi postanowiliśmy ułatwić klientom zakupy oraz wszelkie czynności związane z pracami budowlano – remontowymi. Stworzyliśmy system o nazwie „Solidna Ekipa”, który gromadzi w sobie wszelkie możliwe kategorie budowlane, od prostych prac wykończeniowych po gruntowny projekt domu wraz z jego budową. Wszyscy współpracujący z nami przedsiębiorcy to firmy o dużym doświadczeniu i praktyce, co zapewnia pełny profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług.

Solidna Ekipa gwarantuje największy wybór usług oraz materiałów w jednym miejscu. Jedna wizyta wystarczy na załatwienie każdej możliwej pracy budowlanej wraz z materiałami w bardzo przystępnej cenie. Przygotowaliśmy specjalne pakiety, które sprawią, że każdy znajdzie u nas produkty oraz usługi na swoją kieszeń.

 

korzysci

Czym się zajmujemy?

 

izolacjedachy
budowawykanczanie
glazurapodlogi
elekhydraulika
ogrodzeniatransport
projekty

 

 

Formularz kontaktowy

Jeśli są Państwo zainteresowani Solidną Ekipą prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, a na pewno skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe:

 

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:
Treść wiadomości:

Przepisz teskt z obrazka:

captcha

Newsy z branży

Jak wykonać hydroizolacje tarasów i balkonów? WIMOLASTIC

balustrade-262981_1920

  Tarasy i balkony to elementy naszego domu które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, przez co narażone są na wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy zmienne temperatury. Dlatego trzeba o nie należycie zadbać. Do najczęstszych problemów jakie występują przy nieprawidłowo wykonanym tarasie możemy zaliczyć:…

Ocieplenie fundamentów – styrodur XPS SYNTHOS

STYRODUR XPS SYNTHOS

Ocieplenie fundamentów jest bardzo ważną decyzją w budowaniu domu. Prawidłowe zastosowanie materiałów pozwala nam wykorzystać pomieszczenia piwniczne do celów użytkowych. Dlatego warto zastosować płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS, które przeznaczone są do zabezpieczenia domu przed wilgocią oraz utratą ciepła od podstaw. W obecnych czasach budujemy…