Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

[rev_slider promocja]

Witamy w naszym sklepie

Nie ma nic przyjemniejszego niż proste i szybkie zakupy, gdzie wszystko jest w jednym miejscu, a ceny same zachęcają do zakupu. Do tego właśnie sprowadza się nasz projekt o nazwie “E-Budowanie”. Celem tej inicjatywy jest uproszczenie całego procesu zakupów oraz wyboru produktów.

Dodatkowo, oprócz rabatu na produkty, zyskują Państwo profesjonalną poradę naszych specjalistów w trakcie zakupów, co znacznie usprawni zakupy oraz zaoszczędzi Państwu niepotrzebnych wydatków.

W dobie tak szybkiego rozwoju technologicznego oraz innowacyjnych rozwiązań musimy iść z duchem czasu i wyjść Państwu naprzeciw w ułatwieniu zakupów.

Z okazji modernizacji naszej dotychczasowej strony internetowej przygotowaliśmy dla naszych klientów, którzy zarejestrują się w naszym serwisie, bony rabatowe o wartości 5% na zakupy w naszym sklepie przy ul. Krakowskiej 257 w Kielcach.

Każda osoba, która zarejestruje się przy pomocy poniższego formularza otrzyma drogą mailową kupon, z którym należy pojawić się u nas w sklepie.

korzysci_sklep

 

Formularz rejestracyjny

Imię i nazwisko / Nazwa firmy (wymagane):

Adres (wymagane):

Email (wymagane):
Numer telefonu:

Numer NIP: (wymagane)

Przepisz teskt z obrazka:

captcha
Akceptuję warunki REGULAMINU

 

 

 

Wybierz – interesującą Cię kategorię:

suchadocieplenia
001_mury002_suche003_chemia004_docieplenia005_dach006_inne

Newsy z branży

Jaki styropian fasadowy na ściany wybrać? Grafitowy, biały EPS, szary?

    Na runku jest wiele rodzajów styropianu. Wybór pozostaje z nami na lata. Który styropian wybrać grafitowy, biały a może szary trzeciej generacji? SWISSPOR LAMBDA WHITE® jest pierwszym szarym styropianem trzeciej generacji na Polskim rynku. W przeciwieństwie do zwykłych szarych styropianów chroniony jest przed…

Posted in Aktualności, Budowanie ścian, Ekspert radzi, Ocieplenia | Tagged , , , , , | Leave a comment

Jak wykonać hydroizolacje tarasów i balkonów? WIMOLASTIC

  Tarasy i balkony to elementy naszego domu które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, przez co narażone są na wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy zmienne temperatury. Dlatego trzeba o nie należycie zadbać. Do najczęstszych problemów jakie występują przy nieprawidłowo wykonanym tarasie możemy zaliczyć:…

Posted in Aktualności, Ekspert radzi, Hydroizolacja i izolacja | Leave a comment