Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

[rev_slider oferta]

Budowa ścian

Pierwszym etap każdej budowy jest to dobór materiałów o odpowiednich parametrach technicznych oraz ekonomicznych. Firma NIXEL posiada w swojej ofercie materiały budowlane oraz akcesoria do budowy ścian. Proponujemy naszym klientom materiały budowlane renomowanych producentów potrzebne do przeprowadzenia każdej budowy. Materiały te produkowane są przez wiodące i sprawdzone marki co gwarantuje wysoką jakość. Produkty poparte są odpowiednimi certyfikatami oraz atestami.

Oferujemy: bloczki betonowe, nadproża betonowe, beton komórkowy (suporex, siporex, YTONG), nadproża z betonu komórkowego, bloczki betonowe, nadproża betonowe, cegła (Porotherm), cegła silikatowa, cegła ceramiczna, pustaki ceramiczne, nadproża ceramiczne, stropy systemowe, stropy ceramiczne, stropy keramzytowe, stropy Teriva i wiele innych. Ponadto na życzenie klienta zapewniamy towar na zamówienie. Służymy profesjonalnym doradztwem w doborze materiału oraz planowania projektu budowy.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

Cement i wapno

Firma NIXEL posiada w swojej ofercie wiele rodzajów cementu oraz wapna. Materiały te produkowane są przez wiodące i sprawdzone marki co gwarantuje wysoką jakość. Produkty poparte są odpowiednimi certyfikatami oraz atestami. Oferujemy pełen zakres usług. Firma dostarcza piach, żwir, wysiewkę na miejsce budowy w ofercie naszego transportu mamy HDS z wywrotką.

Kup dziś i odbierz swój 5 % rabat

cement i wapno
stal zbrojeniowa

Stal zbrojeniowa

Firma NIXEL zapewni dostęp do materiałów stalowych. Oferujemy każdy materiał stalowy potrzebny do wykonania wszelkiego typu zbrojenia i innych prac budowlanych. W ofercie posiadamy bezpieczny i szybki transport na miejsce, oraz rozładunek HDS. Personel posiada zarówno wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie oferowanych produktów.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat

Systemy kominowe

Jednym z produktów, którym firma NIXEL szczyci się najbardziej są systemy kominowe firmy PLEWA, czyli niezawodne, proste w konstrukcji, wykonane z najlepszych materiałów. Wszystkie są oznakowane znakiem CE według norm obowiązujących systemy kominowe. Wszystkie części składowe systemów są oznaczone własnymi znakami CE lub posiadają niezbędne aprobaty techniczne według obowiązujących przepisów. Podobnie wszystkie elementy dodatkowe i uzupełniające system posiadają aktualne badania potwierdzające ich właściwości. Z naszej oferty można wybrać odpowiedni komin do każdego pieca.

Kup dziś i odbierz swój 5 % rabat

systemy kominowe copy
klej

Kleje i zaprawy

W ofercie firmy NIXEL znajduje się szeroka gama chemii budowlanych produkowanych przez wiodące marki na rynku. Nasza Firma oferuje kleje: do płytek, do styropianu, do siatki, do ociepleń, do betonu komórkowego, do wełny, do terakoty, do tapet, do (SUPOREXU, SIPOREXU), do gresu, kleje elastyczne, kleje (uelastycznione, szybkowiążące białe, upłynnione, samopoziomujące), kleje polimerowe. Oferujemy zaprawy: posadzkowe, ceramiczne, cementowe-samorozlewne, samopoziomujące, murarskie, tynkarskie, do silikatu, do betonu komórkowego, do klinkieru, montażowe, szybkowiążące, cieplne, ciepłochronne, do pustaków szklanych (luxferów), klejowe oraz tynki gipsowe, cementowe, cementowo – wapienne, maszynowo-wapienne, mineralny, akrylowy, silikatowy, silikonowy. W naszej ofercie znajdą Państwo też grunty: pod farbę, szczepne, głęboko penetrujące, beto-kontakt, farby podkładowe oraz chemie do posadzek anhydrytowych, posadzek gipsowych i posadzek cementowych.

Kup dziś i odbierz 5 % rabat