Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

[rev_slider axel]

Axel – dział wykonawczy firmy nixel_logo_top

axel_logo

Jesteśmy firmą wykonującą usługi remontowo-budowlane w szerokim zakresie, w tym wykończenia i przebudowy wnętrz, prace instalacyjne, gruntowne remonty budynków oraz usuwanie wszelkiego rodzaju usterek. Działamy na obszarze województwa świętokrzyskiego wraz z najbliższymi okolicami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pozwalające nam na wykonywanie usług o wysokim standardzie jakościowym, terminowo i rzetelnie.

Długoletnie doświadczenie oraz kadra sprawdzonych i kompetentnych fachowców pozwalają nam profesjonalnie wykonywać zlecane nam zadania.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Liczymy się ze zdaniem i oczekiwaniami naszych klientów. Oferujemy kompetentne doradztwo w zakresie wyboru materiałów budowlanych. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów.Efektywny system pracy pozwala wykonać każde zlecenie szybko i solidnie.

 

korzysci

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

Doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz doskonała znajomość na rynku budowlanym, sprawia iż nasza firma jest solidnym partnerem, gwarantującym dobre i terminowe wykonanie wszelkich inwestycji budowlanych. Naszym Klientom dajemy pewność poprawnego wykonania usługi oraz najlepszej jakości materiałów. Charakteryzuje nas wysoka jakość wykonania oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadamy szeroki zakres własnego sprzętu budowlanego niezbędnego do realizacji zarówno małych jak i dużych inwestycji budowlanych.

Posiadamy własną hurtownię materiałów budowlanych, dzięki której możemy udzielać wysokich rabatów na materiały budowlane. Większość Naszych Klientów zdobywamy poprzez rekomendacje osób, które skorzystały już z naszych usług.

Zapraszamy na stronę internetową firmy AXEL   Przejdź do strony

 

Newsy z branży

Jaki styropian fasadowy na ściany wybrać? Grafitowy, biały EPS, szary?

    Na runku jest wiele rodzajów styropianu. Wybór pozostaje z nami na lata. Który styropian wybrać grafitowy, biały a może szary trzeciej generacji? SWISSPOR LAMBDA WHITE® jest pierwszym szarym styropianem trzeciej generacji na Polskim rynku. W przeciwieństwie do zwykłych szarych styropianów chroniony jest przed…

Posted in Aktualności, Budowanie ścian, Ekspert radzi, Ocieplenia | Tagged , , , , , | Leave a comment

Jak wykonać hydroizolacje tarasów i balkonów? WIMOLASTIC

  Tarasy i balkony to elementy naszego domu które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, przez co narażone są na wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy zmienne temperatury. Dlatego trzeba o nie należycie zadbać. Do najczęstszych problemów jakie występują przy nieprawidłowo wykonanym tarasie możemy zaliczyć:…

Posted in Aktualności, Ekspert radzi, Hydroizolacja i izolacja | Leave a comment