Strefa dla klienta :Twoja E-Budowa

[rev_slider ekipa]

Czym jest Solidna Ekipa?

solidna_logos

Firma NIXEL wraz z naszymi partnerami biznesowymi postanowiliśmy ułatwić klientom zakupy oraz wszelkie czynności związane z pracami budowlano – remontowymi. Stworzyliśmy system o nazwie “Solidna Ekipa”, który gromadzi w sobie wszelkie możliwe kategorie budowlane, od prostych prac wykończeniowych po gruntowny projekt domu wraz z jego budową. Wszyscy współpracujący z nami przedsiębiorcy to firmy o dużym doświadczeniu i praktyce, co zapewnia pełny profesjonalizm oraz najwyższą jakość usług.

Solidna Ekipa gwarantuje największy wybór usług oraz materiałów w jednym miejscu. Jedna wizyta wystarczy na załatwienie każdej możliwej pracy budowlanej wraz z materiałami w bardzo przystępnej cenie. Przygotowaliśmy specjalne pakiety, które sprawią, że każdy znajdzie u nas produkty oraz usługi na swoją kieszeń.

 

korzysci

Czym się zajmujemy?

 

izolacjedachy
budowawykanczanie
glazurapodlogi
elekhydraulika
ogrodzeniatransport
projekty

 

 

Formularz kontaktowy

Jeśli są Państwo zainteresowani Solidną Ekipą prosimy o wypełnienie poniższego formularza kontaktowego, a na pewno skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe:

 

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres email (wymagane):

Numer telefonu:
Treść wiadomości:

Przepisz teskt z obrazka:

captcha

Newsy z branży

Jaki styropian fasadowy na ściany wybrać? Grafitowy, biały EPS, szary?

    Na runku jest wiele rodzajów styropianu. Wybór pozostaje z nami na lata. Który styropian wybrać grafitowy, biały a może szary trzeciej generacji? SWISSPOR LAMBDA WHITE® jest pierwszym szarym styropianem trzeciej generacji na Polskim rynku. W przeciwieństwie do zwykłych szarych styropianów chroniony jest przed…

Posted in Aktualności, Budowanie ścian, Ekspert radzi, Ocieplenia | Tagged , , , , , | Leave a comment

Jak wykonać hydroizolacje tarasów i balkonów? WIMOLASTIC

  Tarasy i balkony to elementy naszego domu które zazwyczaj znajdują się na zewnątrz, przez co narażone są na wpływ czynników atmosferycznych takich jak wilgoć czy zmienne temperatury. Dlatego trzeba o nie należycie zadbać. Do najczęstszych problemów jakie występują przy nieprawidłowo wykonanym tarasie możemy zaliczyć:…

Posted in Aktualności, Ekspert radzi, Hydroizolacja i izolacja | Leave a comment